Dienstleistungen - 564058-2023
Polen-Katowice: Werbeverwaltung
2023/S 180-564058
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa zakupu mediów na potrzeby kampanii promocyjnej pn. Transport GZM
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.270.16.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79341200 Werbeverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79341400 Werbekampagnen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa zakupu mediów na potrzeby kampanii promocyjnej „Transport GZM”, w Internecie, mediach społecznościowych, na nośnikach zewnętrznych, w radio oraz przeprowadzenie badań skuteczności i efektywności zrealizowanych działań promocyjnych związanych z zakupem mediów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.