Lieferungen - 564133-2023
Bulgarien-Sofia: CT-Scanner
2023/S 180-564133
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка и монтаж на нова рентгенова тръба и дефектирали части за компютърен томограф Aquilion Оne Toshiba - Canon medikal
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33115100 CT-Scanner
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката е за доставка и монтаж на компоненти и резервни части с цел осигуряване надежден режим на работа на Компютър томограф модел Aquilion Оne Toshiba,  производство на  Canon medikal, доставен и монтиран в лечебното заведение през м. Септември 2009 година..
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Поръчката е за доставка и монтаж на компоненти и резервни части с цел осигуряване надежден режим на работа на Компютър томограф модел Aquilion Оne Toshiba,  производство на  Canon medikal, доставен и монтиран в лечебното заведение през м. Септември 2009 година.   Участникът трябва да представи валидно Оторизационно писмо от производителя на апаратурата за дистрибуция и сервиз. Частите  и компонентите, посочени по-долу следва да са  нови, неупотребявани и нерециклирани:
1. Рентгенова тръба – 1 бр., със следните технически параметри:
- Изходна мощност           Голям фокус 70 kW / Малък фокус 33 kW
- Време за експонация     Голям фокус 70 kW, 5 sec
Голям фокус 60 kW, 18 sec
Малък фокус 33 kW, 26 sec
- Максимално напрежение на тръбата  150 kV
- Максимален ток на тръбата 580 mA
- Ъгъл на мишената 11°
- Ъгъл конусовиден лъч 15°
- Тегло 69,5 кг
- Топлинен капацитет на анода 7500 kHU
- Максимален охлаждащ капацитет на анода 1 386 kHU
- Фокусни петна Голям: 1,6х1,4мм   /  Малък: 0,9х0,8мм
- Вътрешна филтрация на корпус на тръбата ˃1mm A1
- Интерфейс Съвместим с апарат Aquilion Оne
2.  Масив за съхранение на данни – 1 бр.;
3.  Бекъп батерия за RDD -  5 бр.;
4.  Сървър за обработка на данни – 1 бр.;
5.  Мултиплекс платка за приемане/изпращане на данни към сървърите – 1 бр.;
6.  Охлаждащ вентилатор за сървър – 1 бр.;
7.  Компютър на конзола за обработка на изображения с вкл. видеокарта – 1 бр.;
8.  Високоволтов кабел – 1 бр.;
9.  Топлообменник за рентгенова тръба – 1 бр.