Lieferungen - 564161-2023
Rumänien-Timișoara: Baugerät
2023/S 180-564161
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 1 – Instalație de amorsat cu emulsie, Lot 2 – Placă vibratoare; Vibrator beton, Lot 3 – Tocător crengi”
Referenznummer der Bekanntmachung: 16054368/2023/4026/S/8
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
43300000 Baugerät
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Termene pentru depunerea/răspunsul la solicitările de clarificări/informații suplimentare:
A. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este în a 20-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
B. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită la care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare este în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 120 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 3
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 3 – Tocător crengi”
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Achiziționare Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 3 – Tocător crengi, conform cerinţelor solicitate prin Caietul de Sarcini.
„Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 1 – Instalație de amorsat cu emulsie”
Los-Nr.: 1
42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Achiziționare Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 1 – Instalație de amorsat cu emulsie, conform cerinţelor solicitate prin Caietul de Sarcini.
„Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 2 – Placă vibratoare; Vibrator beton”
Los-Nr.: 2
Achiziționare Echipamente pentru activitatea de întreținere: Lot 2 – Placă vibratoare; Vibrator beton, conform cerinţelor solicitate prin Caietul de Sarcini.