Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Vrijwillige transparantie vooraf: Benchtop Sequencer
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.1.4)Korte beschrijving:
Wageningen University & Research (WUR) is voornemens om op basis van Artikel 2.32 lid 1 sub b van de
Aanbestedingswet Illumina BV in te zetten voor de levering van een benchtop sequencer en wil daartoe een ex ante
aankondiging doen conform artikel 4.16 lid 1 juncto 4.17 Aw (aankondiging
van vrijwillige transparantie vooraf).
WUR wil op basis van Artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet af zien van een reguliere Europese
aanbesteding. Marktonderzoek, in de vorm van een marktconsultatie, heeft geresulteerd in de reactie van maar één
partij die voldoet, Illumina BV.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
de levering van een benchtop sequencer