Dienstleistungen - 564202-2023
Rumänien-Târgu Mureș: Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
2023/S 180-564202
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de punere la dispozitie salariati temporari pentru realizarea unor misiuni
Referenznummer der Bekanntmachung: 5160/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Procedura de achizitie in vederea incheierii unui Acord cadru de prestari servicii pentru Punere la dispozitie de salariati temporari pentru realizarea unor misiuni, cu un singur operator economic, cod CPV 79620000-6 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2), pentru Delgaz Grid S.A., conform cerintelor din Caietul de sarcini si anexele acestuia.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitatile si valorile minime si maxime atat pentru acordul cadru cat si contract subsecvent, se gasesc in Anexa_Valoarea minima si maxima acord cadru si subsecvent, atasata prezentului anunt de participare.