Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Klienthårdvara och tjänster
Número de referencia: KS 2019-00353
II.1.2)Código CPV principal30200000 Equipo y material informático
II.1.4)Breve descripción:
Upphandlingen avser upphandlande myndigheters behov av en återförsäljare av datorer, pekplattor, skärmar, kringutrustning och tillbehör samt produktnära tjänster och den logistiska hanteringen av samtliga produkter i denna upphandling.
564234-2019 - ÄndringSverige-Växjö: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Referensnummer: KS 2019-00353
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning