Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de colectare, transport şi eliminare a deşeurilor periculoase rezultate din activitatile medicale
Referenznummer der Bekanntmachung: 45410922023-3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor medicale periculoase
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor chimice periculoase
Los-Nr.: 2
Servicii de colectare, transport si eliminare a subproduse de origine animala care nu se preteaza consumului uman sau procesarii- categoria 3
Los-Nr.: 4
Servicii de colectare, transport si eliminare a ambalajelor care contin residuuri sau sunt contaminate cu substante periculoase
Los-Nr.: 3
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri tonere de imprimante
Los-Nr.: 5
Servicii de colectare, transport si eliminare namol apos cu continut de substante periculoase provenit din tratarea chimica a apelor uzate sulfuroase
Los-Nr.: 6