Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowe utrzymanie czystości i pielęgnacja terenów zielonych w Oddziale ZUS w Chrzanowie i Inspektoratach ZUS w Olkuszu, Oświęcimiu, Wadowicach i Suchej Beskidzkiej
Referenznummer der Bekanntmachung: 070000.271.2.2023-ZAP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości i pielęgnacja terenów zielonych w Oddziale ZUS w Chrzanowie – ul. Oświęcimska 12, 14 i 19 i Inspektoratach ZUS w Olkuszu – Al. 1000-lecia 11, Oświęcimiu – ul. Chopina 13, Wadowicach – ul. Teatralna 3 i Suchej Beskidzkiej – Rynek 12.