Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 564311-2021
Tschechien-Hradec Králové: Kleinvieh
2021/S 215-564311
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
LF HK - Rámcová dohoda na dodávky malých laboratorních zvířat
Referenznummer der Bekanntmachung: UKLFHK/441123/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
03325000 Kleinvieh
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky.
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení budou průběžné dodávky laboratorních myší a potkanů a mutantních laboratorních hlodavců včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy od oprávněných dodavatelů pokusných zvířat, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Dodávky malých laboratorních zvířat budou realizovány na základě objednávek zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 868 835.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část 1 - Laboratorní hlodavci
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 1 zadávacího řízení budou průběžné dodávky laboratorních myší a potkanů včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy od oprávněných dodavatelů pokusných zvířat, dokladů a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Dodávky laboratorních hlodavců budou realizovány na základě objednávek zadavatele.
Část 2 - Mutantní laboratorní hlodavci
Los-Nr.: 2
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 2 zadávacího řízení budou průběžné dodávky mutantních laboratorních hlodavců včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy od oprávněných dodavatelů pokusných zvířat, dokladů a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Dodávky mutantních laboratorních hlodavců budou realizovány na základě objednávek zadavatele.