Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Абонаментна поддръжка на интегрирана система за „Управление на Човешките ресурси“ и „Контрол на достъп и работно време“ © HeRACleS за нуждите на дирекция УФЧР
Referenznummer der Bekanntmachung: Т-РД-29-106/13.09.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72267000 Software-Wartung und -Reparatur
II.1.4)Kurze Beschreibung:
За нуждите на Министерство на туризма е необходимо да бъде сключен договор за поддръжка на интегрирана система за „Контрол на достъп и работно време“ © HeRACleS за нуждите на дирекция „Управление на финансовите и човешките ресурси“. за срок от 24 м. (двадесет и четири) месеца.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на настоящата обществена поръчка включва поддръжка на „поддръжка на интегрирана система за „Управление на Човешките ресурси“ и „Контрол на достъп и работно време“ © HeRACleS за нуждите на дирекция „Управление на финансовите и човешките ресурси“.
Предметът на настоящата обществена поръчка включва следните основни услуги: консултации и действия по поддръжка на място и по телефон, в рамките на работното ни време (от 9.00 ч. до 17.30 ч.), с изключение на почивните и официалните празнични дни, актуализиране на системата с нови версии, актуализиране на системата при законодателни промени, надграждане на системата, отстраняване на възникнали проблеми с модулите, непредизвикани от липса на познания за работа с тях от страна на служителите, работещи с програмата при въвеждане, обработка, запис и четене на данни, при необходимост от подмяна на дефектирали модули, възли и елементи по системата за контрол на достъп и работно време, то те се подменят след одобрение на предоставена оферта и се фактурират отделно, архивиране и възстановяване на данни, минимум два пъти годишно профилактичен преглед за целостта и работата на системата, своевременно предоставяне на актуално ръководство за потребителя и осигуряване на последващо обучение на слижители, при получена заявка за поддръжка - да реагира на конкретна заявка в рамките на 2 (два) часа от получаване на заявката, реализиране на допълнителни фукционалности.