Lieferungen - 564323-2023
Polen-Stettin: Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
2023/S 180-564323
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa fabrycznie nowego pojazdu osobowego nieoznakowanego typu bus 9-osobowy na potrzeby Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Referenznummer der Bekanntmachung: ZZ-2380-113/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu osobowego nieoznakowanego typu bus 9-osobowy na potrzeby Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
2. Zamawiający przewiduje w ramach umowy możliwość zwiększenia ilości zamawianego pojazdu
w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt. Zamawiający zawiadomi Wykonawcę o ewentualnym wykorzystaniu prawa opcji nie później niż do dnia 04.12.2023 r.
3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone
w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 308 943.08 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie dla pojazdu oprócz ceny również:
- marki, modelu, wersja oraz roku produkcji pojazdu;
- maksymalnej mocy netto silnika spalinowego (w KW);
- gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu bez limitu kilometrów;
- gwarancji na powłokę lakierniczą pojazdu;
- gwarancji na perforację elementów nadwozia pojazdu;
- informacji czy pojazd wyposażony jest przyciemniane szyby przedziału pasażerskiego.
5. Zamawiający wymaga, aby dostarczone pojazdy w ramach umowy były fabrycznie nowe wyprodukowane
w roku 2023, wolne od wad technicznych i prawnych, dopuszczone do obrotu, do których nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia.
6. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres)
dla zaproponowanego pojazdu na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony
przez Wykonawcę jako odrębny dokument.
7. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
8. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
9. Główny kod CPV 34115200-8, opis CPV pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób.
10. Wszelkie „nazwy własne” dotyczące materiałów i urządzeń zawarte w dokumentach przetargowych należy traktować jako jedne z możliwych, co oznacza możliwość zastosowania materiałów, urządzeń
(w tym technologii) innych producentów o równoważnych parametrach, cechach i właściwościach.
Ilekroć w niniejszej dokumentacji przedmiot zamówienia został określony przez wskazanie znaków towarowych, patentów, pochodzenia itp., jak również w przypadku gdy do opisu przedmiotu zamówienia zostały użyte normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia (nazwa handlowa, producent) itp. oznacza to, iż intencją Zamawiającego było przedstawienie „typu” towaru spełniającego wymagania Zamawiającego. W związku z tym, dopuszczalne jest zaoferowanie przez Wykonawcę rozwiązania równoważnego, które zagwarantuje nie gorsze normy, parametry i standardy techniczno-jakościowe
oraz funkcjonalne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w złożonej ofercie, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia, spełnia wymagania określone przez Zamawiającego wskazane w załączniku nr 1
do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. Dokumenty mogą być przedstawione w formie oryginału albo kserokopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski, poświadczone przez Wykonawcę.
Jeżeli wykonawca nie wykaże w ofercie równoważności materiałów, urządzeń (w tym technologii)
oraz nie załączy do oferty dokumentów potwierdzających spełnienia kryteriów dotyczących oceny równoważności określonych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ, wówczas Zamawiający uzna, że wykonawca nie zaoferował materiałów, urządzeń (w tym technologii) równo