Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат и копирни печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерство на финансите
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Целта на обществена поръчка е да се обезпечат нуждите на Министерството на финансите от оригинални тонери и други консумативи за печат с различни марки, както следва:
— касети с черен тонер — 8 бр.,
— барабани — 9 бр.