II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wymiarki w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.13.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony
lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąko worolnej i gospodarki łowieckiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wymiarki, w roku 2024 . Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2024 r. – 31.12.2024 r.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 24 979 500.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pozyskanie - technika dowolna leśnictwa: 01 Borowe, 02 Laskowice, 04Jedliniec; 05 Zabłocie.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo rolnej i gospodarki łowieckiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wymiarki, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących
przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pozyskanie technika dowolna leśnictwa: 06 Lutynka, 07 Wymiarki, 11 Raszynów;
Los-Nr.: 2
Pozyskanie technika dowolna leśnictwa: 09 Spalone, 10 Jamno, 12 Piotrów;
Los-Nr.: 3
Pozyskanie - technika dowolna leśnictwa: 13 Straszów, 15 Dąbrówka, 16 Przewóz;
Los-Nr.: 4
Zagospodarowanie bez pozyskania leśnictwa: 01 Borowe, 02 Laskowice,04 Jedliniec 05 Zabłocie;
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45342000 Errichtung von Zäunen
77211600 Aussaat von Baumsamen
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
90511300 Müllsammlung
Zagospodarowanie bez pozyskania leśnictwa:06 Lutynka, 07 Wymiarki, 11 Raszynów;
Los-Nr.: 6
Zagospodarowanie bez pozyskania leśnictwa: 09 Spalone, 10 Jamno, 12 Piotrów;
Los-Nr.: 7
Zagospodarowanie bez pozyskania leśnictwa: 13 Straszów, 15 Dąbrówka, 16 Przewóz;
Los-Nr.: 8
Ochrona przeciw pożarowa;
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Awansowe przygotowanie gleby;
Los-Nr.: 10
Mechaniczne sadzenie lasu – sadzenie technologią dowolną;
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211600 Aussaat von Baumsamen
Gopspodarka łąkowo rolna;
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Gospodarka łowiecka OHZ 227, OHZ 230;
Los-Nr.: 13
77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd