Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aansprakelijkheids- en optioneel een goed werkgeverschapsverzekering
Referentienummer: 2023-040893
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
II.1.4)Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst vraagt u een Inschrijving uit te brengen op basis van de specificaties als beschreven in het Programma van Eisen (bijlage E) en de overige specificaties van de opdracht als beschreven in het aanbestedingsdocument.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Aansprakelijkheidsverzekering met optioneel een goed werkgeverschapsverzekering
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie aanbestedingsdocumenten