Dienstleistungen - 564498-2023
Ungarn-Székesfehérvár: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 180-564498
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Illegális hulladék elszállítása - 2023. FVKH
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000823032023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1800 tonna illegálisan elhelyezett építési-bontási, 275 tonna lom- és vegyes települési hulladék és 125 tonna egyéb elhagyott hulladékok felszámolása
1. a Fejér Vármegyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztály illetékességi területén lévő ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok elszállítása, kezelőnek történő átadása (veszélyes hulladék esetén előkezelés vagy végső kezelése, nem veszélyes hulladék esetén hasznosítás, ártalmatlanítás, kivéve a 16 01 06 azonosító kódú hulladék esetén előkezelés, hasznosítás) céljából az elszállított hulladék jogszabály szerinti dokumentálásával.
2. Vállalkozó feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség szerint szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a kezelőnek történő átadása (veszélyes hulladék esetén elő v. végső kezelésre; nem veszélyes hulladék esetén hasznosításra vagy ártalmatlanításra, kivéve a 16 01 06 azonosító kódú hulladék esetén előkezelésre, hasznosításra), ahol a hulladékok mérlegelését is el kell végezni.
3. Speciális helyekről történő elszállítás lehetőségét biztosítani kell: azaz nehezen elérhető területről (sűrű növényzet, meredek oldalú gödrök, mélyedések, víz alól), speciális gépekkel, felszerelésekkel történő elszállítás biztosításának lehetősége.
Ajánlatkérő a jelen pontban meghatározott össztonna (vagyis 2200 - kettőezerkettőszáz- tonna) mennyiségtől összességében maximum + 10 %-ban eltérhet.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- a Fejér Vármegyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztály illetékességi területén lévő ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok elszállítása, kezelőnek történő átadása (veszélyes hulladék esetén előkezelés vagy végső kezelés, nem veszélyes hulladék esetén hasznosítás, ártalmatlanítás, kivéve a 16 01 06 azonosító kódú hulladék esetén előkezelés, hasznosítás) céljából az elszállított hulladék jogszabály szerinti dokumentálásával.
- Vállalkozó feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség szerint szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a kezelőnek történő átadása (veszélyes hulladék esetén elő v. végső kezelésre; nem veszélyes hulladék esetén hasznosításra vagy ártalmatlanításra, kivéve a 16 01 06 azonosító kódú hulladék esetén előkezelésre, hasznosításra), ahol a hulladékok mérlegelését is el kell végezni.
- Speciális helyekről történő elszállítás lehetőségét biztosítani kell: azaz nehezen elérhető területről (sűrű növényzet, meredek oldalú gödrök, mélyedések, víz alól), speciális gépekkel, felszerelésekkel történő elszállítás biztosításának lehetősége.
- Elszállítandó hulladékok azonosító kód szerinti besorolása:
Azonosító kód Megnevezés
16 01 03 hulladékká vált gumiabroncsok
16 01 04* hulladékká vált gépjármű
16 01 06 hulladékká vált gépjármű, amely nem tartalmaz sem folyadékot, sem más veszélyes összetevőt
16 01 19 műanyagok
16 01 20 üveg
17 06 01* azbeszttartalmú szigetelőanyag
17 06 05* azbesztet tartalmazó építőanyag
17 01 01 beton
17 01 02 tégla
17 01 03 cserép és kerámia
17 01 07 beton, tégla, cserép és kerámia frakció vagy azok keveréke, amely különbözik a 17 01 06-tól
17 02 01 fa
17 02 02 üveg
17 02 03 műanyag
17 04 05 vas és acél
17 05 04 föld és kövek, amelyek különböznek a 17 05 03-tól
17 09 04 kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 17 09 01-től, a 17 09 02-től és a 17 09 03-tól
20 01 28 festékek, tinták, ragasztók és gyanták, amelyek különböznek a 20 01 27-től
20 01 35* veszélyes anyagokat tartalmazó, kiselejtezett elektromos és elektronikus berendezések, amelyek különböznek a 20 01 21-től és a 20 01 23-tól
20 01 36 kiselejtezett elektromos és elektronikus berendezések, amelyek különböznek a 20 01 21-től, a 20 01 23-tól és a 20 01 35-től
20 01 40 fémek
20 02 01 biológiailag lebomló hulladék
20 02 02 talaj és kövek
20 03 01 egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is
20 03 07 lomhulladék
20 03 99 közelebbről meg nem határozott lakossági hulladék