Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Studijos „Integruotų abonento identifikavimo modulių (eSIM) naudojimo skatinimo Lietuvoje modelis“ parengimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71241000 Galimybių studijos, konsultavimo paslaugos, analizė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Studijos „Integruotų abonento identifikavimo modulių (eSIM) naudojimo skatinimo Lietuvoje modelis“ parengimo paslaugų pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 165 289.26 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71241000 Galimybių studijos, konsultavimo paslaugos, analizė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Studijos „Integruotų abonento identifikavimo modulių (eSIM) naudojimo skatinimo Lietuvoje modelis“ parengimo paslaugos.