Valamennyi rész tekintetében:
2. Az Ajánlatkérő (továbbiakban: AK) gazdálkodó szervezet alapítását kizárja mind ajánlattevő, mind közös ajánlattevők vonatkozásában.
5. AK konzultációt és helyszíni bejárást nem tart.