Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup energii elektrycznej do obiektów zamawiających uczestniczących w grupie zakupowej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.270.14.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez przez Zamawiających uczestniczących w grupie zakupowej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w okresie od dnia 01.01.2024 roku do dnia 31.12.2025 roku.