Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Piena un piena produktu piegādes Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas un pamatskolas izglītības iestādēm
Atsauces numurs: JPD 2021/89
II.1.2)Galvenās CPV kods15500000 Piena produkti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)15500000 Piena produkti
II.2.4)Iepirkuma apraksts: