Lieferungen - 564651-2023
Tschechien-Mělník: Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
2023/S 180-564651
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mycí, dezinfekční a sterilizační přístroje
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zdravotnické techniky.
Veřejná zakázka je rozdělena na samostatné části následovně:
Část 1 – Mycí a dezinfekční automat (2 ks)
Část 2 – Přísálový sterilizátor (2 ks)
Část 3 – Myčka podložních mís (3 ks)
Část 4 – Kombinovaný sterilizátor pára/formaldehyd (1 ks)
Předmět plnění k jednotlivým částem veřejné zakázky je definován závazným návrhem Obchodních podmínek (Kupní smlouvy) a Technickou specifikací, které tvoří příloh Zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje dodání nového, nerepasovaného, nepoužitého a originálního plnění.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mycí a dezinfekční automat (2 ks)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmět plnění musí splňovat veškeré technické požadavky stanovené pro jeho uvedení na trh
a do provozu dle právních předpisů, zejména zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, je-li nabízené zboží zdravotnickým prostředkem podle tohoto zákona.
Přísálový sterilizátor (2 ks)
Los-Nr.: 2
Myčka podložních mís (3 ks)
Los-Nr.: 3
Kombinovaný sterilizátor pára/formaldehyd (1 ks)
Los-Nr.: 4