II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań
Numer referencyjny: POZ.WOP.260.40.2023
II.1.2)Główny kod CPV90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.1.4)Krótki opis:
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków w roku 2024.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Górzno 37, gmina Ostrów Wlkp.
Część nr: 2
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Mościejewo 7, gmina Kwilcz.
Część nr: 3
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Międzychód 16, gmina Dolsk.
Część nr: 4
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Gaj Wielki ul. Poznańska 32, gmina Kaźmierz.
Część nr: 5
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Kromolice 11, gmina Kórnik.
Część nr: 6
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Roztworowo ul. Parkowa 2, gmina Rokietnica.
Część nr: 7
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Węgierskie 1, Sanniki 2, 3, 4, 8, 10, Drzązgowo 2, Ługowiny 3, gmina Kostrzyn.
Część nr: 8
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Trzcielin, gmina Dopiewo, Głuszyna Leśna 1 gm. Mosina
Część nr: 9
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Bierzglin 27, gmina Września.
Część nr: 10
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Niwki 7, 10, gmina Chodów.
Część nr: 11
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Czerniejewo ul. Gen. Lipskiego 6, gmina Czerniejewo.
Część nr: 12
Usługa wywozu i utylizacji nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w m. Goranin 1, 3, 10, gmina Czerniejewo.