Tjenesteydelser - 564698-2023
Danmark-Holbæk: Tjenesteydelser i forbindelse med landmåling
2023/S 180-564698
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Tjenesteydelser
Retsgrundlag:
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Dynamisk indkøbssystem for landinspektør- og landmålerydelser til Fors A/S og Holbæk Kommune.
II.1.2)Hoved-CPV-kode
71353000 Tjenesteydelser i forbindelse med landmåling
II.1.4)Kort beskrivelse:
Køb af løbende portefølje af mindre landinspektører opgaver for perioden 01.09.2023 – 30.09.2024 på dynamisk indkøbssystem for indkøb af landinspektør- og landmålerydelser i forbindelse med Fors A/S' og Holbæk Kommunes anlægsprojekter og driftsopgaver.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
71355200 Landmåling
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: