Lieferungen - 564703-2023
Polen-Jastrzębie-Zdrój: Verteilerkästen
2023/S 180-564703
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2023/S 161-508558)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa, zabudowa i uruchomienie w JSW S.A. KWK „Budryk” nadążnego, automatycznego układu kompensacji mocy biernej
Referenznummer der Bekanntmachung: 54/P/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31213100 Verteilerkästen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa, zabudowa i uruchomienie w JSW S.A. KWK „Budryk” nadążnego, automatycznego układu kompensacji mocy biernej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.