Dienstleistungen - 564746-2023
Polen-Rzeszów: Dienstleistungen in Verbindung mit Software
2023/S 180-564746
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wsparcie systemu SIMPLE.ERP na okres 3 lat. Zapewnienie dostosowania do przepisów prawa plus zapewnienie odpowiedniego poziomu opieki serwisowej- ZAMÓWIENIE Z WOLNEJ RĘKI
Referenznummer der Bekanntmachung: NA/W/94/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wsparcie systemu SIMPLE.ERP na okres 3 lat. Zapewnienie dostosowania do przepisów prawa plus zapewnienie odpowiedniego poziomu opieki serwisowej.
Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez SIMPLE:
1. Opieki Gwarancyjnej/Maintenace
2. Opieki Serwisowej
3. Opieki Powdrożeniowej
4. Dostarczenie Licencji na funkcjonalność SIMPLE.KSeF
Szczegółowy opis zawiera załącznik .
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1