Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de silvicultura in mediu urban
Referenznummer der Bekanntmachung: 4364349/2022/13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Prestarea de servicii de silvicultura in mediu urban. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita, respectiv 17 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate de catre operatorii economici in termenul prevazut, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prestarea de servicii de silvicultura in mediu urban. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui contract subsecvent sunt evidentiate in caietul de sarcini
Los-Nr.: 2