Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kelionių organizavimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas63500000 Kelionių agentūrų, kelionių operatorių ir pagalbinės turizmo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos tarnybinių kelionių organizavimo paslaugos 36 mėn. laikotarpiui
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)63500000 Kelionių agentūrų, kelionių operatorių ir pagalbinės turizmo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: