Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa szczepionek - WOFiTM/54/2023/PN
Referenznummer der Bekanntmachung: WOFiTM54/2023/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33651600 Impfstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczepionek
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szczepionka przeciw Wirusowemu Zapaleniu Wątroby typ A i B, op. 1 dawka, op. Gwarant 41, Opcja 41
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651600 Impfstoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczepionka przeciw Wirusowemu Zapaleniu Wątroby typ A i B, op. 1 dawka, op. Gwarant 39, Opcja 39
Los-Nr.: 2
Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu, op. 1 dawka, op. Gwarant 683, Opcja 683
Los-Nr.: 3
Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu, op. 1 dawka, op. Gwarant 747, Opcja 747
Los-Nr.: 4
Szczepionka przeciw odrze śwince i różyczce, op. 1 dawka, op. Gwarant 22, Opcja 22
Los-Nr.: 5
Szczepionka przeciw wściekliźnie, op. 1 dawka, op. Gwarant 3000, Opcja 3000
Los-Nr.: 6
Szczepionka przeciw żółtej febrze, op. 1 dawka, op. Gwarant 10, Opcja 10
Los-Nr.: 7
Szczepionka przeciw tężcowi, op. 1 dawka, op. Gwarant 3, Opcja 3
Los-Nr.: 8
Szczepionka przeciw meningokokom typu B, op. 1 dawka, op. Gwarant 1500, Opcja 1500
Los-Nr.: 9
Szczepionka przeciw Wirusowemu Zapaleniu Wątroby typu A i B, op. 1 dawka, op. Gwarant 3000, Opcja 3000
Los-Nr.: 10
Szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce, op. 1 dawka, op. Gwarant 1000, Opcja 1000
Los-Nr.: 11