Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 564910-2023
Kompaktansicht anzeigen
Zur Ansicht der aktuellen Fassung dieser Bekanntmachung:  615759-2023
Submission deadline has been amended by:  615759-2023
België - Motorvoertuigen - Marché de Fournitures relatif à l’achat de véhicules destinés aux différentes services de Enabel
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Public supply contract for the purchase of vehicles for different services of Enabel
Beschrijving: Public supply contract for the purchase of vehicles for different services of Enabel
Interne identificatiecode: BXL13571
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: No
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie(cpv): 34100000Motorvoertuigen
2.1.4 Algemene informatie
Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Louter nationale uitsluitingsgronden: See tender specifications
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: BXL13571 - 1
Beschrijving: Off-road ambulance vehicle with long wheelbase – diesel Type: Hard top (Station wagon) – Ambulance -- Heavy Duty
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
5.1.2 Plaats van uitvoering
Land: Democratische Republiek Congo
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie:
5.1.3 Geraamde duur
Begindatum: 2024-01-01+01:00
Looptijd: 48MONTH
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA)
5.1.9 Selectiecriteria
Criterium:
Type: Andere
Beschrijving: See tender specifications
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands, Frans
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 2023-10-16+02:0014:00:00+02:00
Voorwaarden van het contract:
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling
5.1.15 Technieken
Raamovereenkomst:
Raamovereenkomst, met hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem
Geen dynamisch aankoopsysteem
Elektronische veiling:
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Enabel
5.1 Perceel: LOT-0010
Titel: BXL13571 - 10
Beschrijving: Off-road vehicle with long wheelbase – diesel Type: Hard top - Double Cabin (Pick up)
Interne identificatiecode: 10
5.1 Perceel: LOT-0011
Titel: BXL13571 - 11
Interne identificatiecode: 11
5.1 Perceel: LOT-0012
Titel: BXL13571 - 12
Interne identificatiecode: 12
5.1 Perceel: LOT-0013
Titel: BXL13571 - 13
Beschrijving: Off-road vehicle with long wheelbase – diesel Type: Hard top (station wagon) - (inter) urban and light terrain
Interne identificatiecode: 13
5.1 Perceel: LOT-0014
Titel: BXL13571 - 14
Interne identificatiecode: 14
5.1 Perceel: LOT-0015
Titel: BXL13571 - 15
Interne identificatiecode: 15
5.1 Perceel: LOT-0002
Titel: BXL13571 - 2
Interne identificatiecode: 2
5.1 Perceel: LOT-0003
Titel: BXL13571 - 3
Interne identificatiecode: 3
5.1 Perceel: LOT-0004
Titel: BXL13571 - 4
Beschrijving: Off-road vehicle with long wheelbase – diesel Type: Hard top (station wagon) – Heavy duty
Interne identificatiecode: 4
5.1 Perceel: LOT-0005
Titel: BXL13571 - 5
Interne identificatiecode: 5
5.1 Perceel: LOT-0006
Titel: BXL13571 - 6
Interne identificatiecode: 6
5.1 Perceel: LOT-0007
Titel: BXL13571 - 7
Beschrijving: Off-road vehicle with long wheelbase – diesel Type: Hard top - Double Cabin (Pick up) - Heavy Duty
Interne identificatiecode: 7
5.1 Perceel: LOT-0008
Titel: BXL13571 - 8
Beschrijving: Off-road vehicle with long wheelbase – diesel Type: Hard top - Double Cabin (Pick up) – Heavy Duty
Interne identificatiecode: 8
5.1 Perceel: LOT-0009
Titel: BXL13571 - 9
Interne identificatiecode: 9
Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available