Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: 1033081
II.1.2)Cod CPV principal15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizare de alimente in conformitate cu caietul de sarcini. Se va incheia acord cadru de furnizare de alimente pentru fiecare lot de alimente pe o perioada de 24 luni. Frecventa de atribuire a contractelor subsecvente este de 6 luni. Achizitia se va face pe loturi : 6 loturi. Caracteristicile tehnice si cantitatile estimate sunt prezentate detaliat in caietul de sarcini.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
FRUCTE, LEGUME SI PRODUSE CONEXE
Lot nr.: 4
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
15300000 Fructe, legume şi produse conexe
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
CONFORM CAIETULUI DE SARCINI
03142500 Ouă
PRODUSE DE ORIGINE ANIMALA, CARNE SI PREPARATE DIN CARNE
Lot nr.: 1
15100000 Produse de origine animală, carne şi produse din carne
PRODUSE DE PANIFICATIE, DE PATISERIE SI DE COFETARIE PROASPETE
Lot nr.: 3
15810000 Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
15500000 Produse lactate
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Lot nr.: 2
15800000 Diverse produse alimentare