There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 564950-2020
Lietuva-Vilnius: Laboratorijų paslaugos
2020/S 229-564950
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (12, 13 dalys)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71900000 Laboratorijų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (12, 13 dalys).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (12 dalis)
Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 10,000 iki 95,000 km rekonstravimas (saugaus eismo priemonių įrengimas), III pirkimo dalis.
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (13 dalis)
Pirkimo dalies Nr.: 13
Krašto kelio Nr. 230 Mauručiai–Vinčiai–Puskelniai nuo 5,088 iki 8,775 km paprastojo remonto aprašų parengimas ir darbų atlikimas.