2. Verfahren
2.1 Verfahren
Titel: Rapla-Lelle raudteelõigu ümberehitus 2
Beschreibung: Hangitakse raudteelõigul Rapla-Lelle raudtee infrastruktuuri kompleksne ümberehitus rongide kiiruse tõstmiseks 160 km /h.
Hange sisaldab elekriprojekteerimist ja erinevate valdkondade projektide kooskäsitlemist, ehitamist ja materjalide hankimist töövõtja poolt.
Ümberehitatakse raudtee alus- ja pealisehitis (mh rööbastee, raudtee ületuskohad ja ooteplatvormid), turvangusüsteemid (jaamade ETS, jaamavahe KTB, ülesõitude AFS), elektrivarustus (mh pöörmekütte süsteemid).
Interne Kennung: 263478
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Die wichtigsten Merkmale des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
2.1.1 Zweck
Art des Auftrags: Bauleistung
Haupteinstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34940000 Eisenbahnmaterial
2.1.2 Erfüllungsort
Land: Estland
Zusätzliche Informationen: Raudteelõik Rapla-Lelle
2.1.4 Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Hankija on otsustanud majanduslikel kaalutlustel hanget osadeks mitte jaotada. Kompleksne ehitustööde käsitlus on Tellijale finantsmajanduslikult soodsam, remondiaegse raudteeliikluse toimimisel ohutum ja võimaldab liikluskatkestuste aega optimaalsemalt ära kasutada.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
5. Los
5.1 Los: LOT-0000
Beschreibung: Hangitakse raudteelõigul Rapla-Lelle raudtee infrastruktuuri kompleksne ümberehitus rongide kiiruse tõstmiseks 160 km /h. Hange sisaldab elekriprojekteerimist ja erinevate valdkondade projektide kooskäsitlemist, ehitamist ja materjalide hankimist töövõtja poolt. Ümberehitatakse raudtee alus- ja pealisehitis (mh rööbastee, raudtee ületuskohad ja ooteplatvormid), turvangusüsteemid (jaamade ETS, jaamavahe KTB, ülesõitude AFS), elektrivarustus (mh pöörmekütte süsteemid).
5.1.1 Zweck
5.1.2 Erfüllungsort
5.1.3 Geschätzte Dauer
Dauer: 750 DAY
5.1.6 Allgemeine Informationen
Die Auftragsvergabe wird zumindest teilweise aus Mitteln der Europäischen Union finanziert.
Die Beschaffung fällt unter das Übereinkommen über das öffentliche Beschaffungswesen.
Informationen über frühere BekanntmachungenZusätzliche Informationen: Hankija on otsustanud majanduslikel kaalutlustel hanget osadeks mitte jaotada. Kompleksne ehitustööde käsitlus on Tellijale finantsmajanduslikult soodsam, remondiaegse raudteeliikluse toimimisel ohutum ja võimaldab liikluskatkestuste aega optimaalsemalt ära kasutada.
5.1.7 Strategische Auftragsvergabe
Ziel der strategischen Auftragsvergabe: Verringerung der Auswirkungen auf die UmweltBeschreibung: [Keskkonnahoidlikud aspektid] ---
5.1.10 Zuschlagskriterien
KriteriumArt: Preis
Gewichtung (Punkte, genau): 100
5.1.12 Bedingungen für die Auftragsvergabe
5.1.15 Techniken
RahmenvereinbarungEntfällt
Informationen über das dynamische BeschaffungssystemEntfällt
5.1.16 Weitere Informationen, Mediation und Überprüfung
Schlichtungsstelle: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Überprüfungsstelle: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Organisation, die zusätzliche Informationen über das Vergabeverfahren bereitstellt: Edelaraudtee aktsiaselts