Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Prenumerantadministration 2023
Nuorodos numeris: MTM2022/434
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79980000 Prenumeratos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Upphandlingen avser prenumerationsadministration för tidningen 8 Sidor, med möjlighet för MTM att genom option(er) avropa ytterligare prenumerationsadministrationsuppdrag. Leveransstart 2023-01-01.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79342300 Su klientais susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: