2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Mootorikütuse ostmine
Beschrijving: Hanke mahtu kuuluvad järgmised mootorikütused orienteeruva kogusega (tankimine tanklas):
Bensiin 95/98 - 3 500 l/kuus (AS Tallinna Vesi)
Bensiin 95/98 – 2 000 l/kuus (Watercom OÜ)
Diisel- 11 000 l/kuus (AS Tallinna Vesi)
Diisel - 18 000 l/kuus (Watercom OÜ)
Hanke mahtu kuulub ka diislikütuse transport hankija tootmisüksustele.
Interne identificatiecode: 266775
Type procedure: Openbaar
De belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Aanvullende classificatie (cpv): 09132000 Benzine
Aanvullende classificatie (cpv): 09134200 Dieselbrandstof
2.1.2 Plaats van uitvoering
Land: Estland
2.1.4 Algemene informatie
Aanvullende informatie: Lepingu esemeks on erinevate kütuste ostmine, hange tervikuna võetuna täidab ühte ja sama majanduslikku ülesannet ning hanke osadeks jaotamise vajadus puudub. Kauba müük ja tarne sama lepingu raames tagab lepingu võimalikult operatiivse täitmise.
Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/25/EU
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Hanke mahtu kuuluvad järgmised mootorikütused orienteeruva kogusega (tankimine tanklas): Bensiin 95/98 - 3 500 l/kuus (AS Tallinna Vesi) Bensiin 95/98 – 2 000 l/kuus (Watercom OÜ) Diisel- 11 000 l/kuus (AS Tallinna Vesi) Diisel - 18 000 l/kuus (Watercom OÜ) Hanke mahtu kuulub ka diislikütuse transport hankija tootmisüksustele.
5.1.1 Doel
5.1.2 Plaats van uitvoering
5.1.3 Geraamde duur
Duur: 24 MONTH
5.1.6 Algemene informatie
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA).
Informatie over eerdere aankondigingenAanvullende informatie: Lepingu esemeks on erinevate kütuste ostmine, hange tervikuna võetuna täidab ühte ja sama majanduslikku ülesannet ning hanke osadeks jaotamise vajadus puudub. Kauba müük ja tarne sama lepingu raames tagab lepingu võimalikult operatiivse täitmise.
5.1.8 Toegankelijkheidscriteria
Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
5.1.10 Gunningscriteria
CriteriumType: {code|name|award-criterion-type.unpublished} translation is missingRechtvaardigingscode: Commerciële belangen van een ondernemer
Rechtvaardiging voor publicatie later: Ei soovi avaldada.
Datum waarop deze zal worden gepubliceerd: 2028-09-14+03:00
{code|name|number-weight.unpublished} translation is missing: 85Rechtvaardigingscode: Commerciële belangen van een ondernemer
{code|name|number-weight.unpublished} translation is missing: 15Rechtvaardigingscode: Commerciële belangen van een ondernemer
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteemGeen
5.1.16 Nadere informatie, bemiddeling en toetsing
Bemiddelingsorganisatie: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Organisatie voor beroepsprocedures: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: AKTSIASELTS TALLINNA VESI