Avis de marché – secteurs spéciaux
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Nr. 12791 Apšvietimo tinklų atnaujinimo galimybių studijos paslaugų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal71241000 Études de faisabilité, service de conseil, analyse
II.1.4)Description succincte:
Siekiama įsigyti apšvietimo tinklų atnaujinimo galimybių studijos paslaugas.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71351810 Services topographiques
71351913 Services d'exploration géologique
II.2.4)Description des prestations:
DPS galiojimo laikotarpiu numatoma įgyti apšvietimo tinklų atnaujinimo galimybių studijos paslaugas.