Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Utworzenie i prowadzenie stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz punktu zbiórki odpadów w Złotokłosie i Jazgarzewie
Numero di riferimento: Spr. 124/2022
II.1.2)Codice CPV principale90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na utworzeniu i prowadzeniu stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz zlokalizowanego w Złotokłosie na działce o numerze ewidencyjnym 197/1 i w Jazgarzewie na działkach o numerach 262/2 i 262/9 , punktu w którym mieszkańcy będą mogli pozostawić odpady segregowane i problematyczne.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90511200 Servizi di raccolta di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto: