Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
LIETUVOS KARIUOMENĖS KARINIŲ ORO PAJĖGŲ AVIACIJOS BAZĖS NAIKINTUVŲ ANGARŲ SU AIKŠTELĖMIS LAKŪNŲ G. 3, ŠIAULIAI DARBO PROJEKTO PARENGIMO, PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS IR STATYBOS DARBAI
II.1.2)Main CPV code45216200 Construction work for military buildings and installations
II.1.4)Short description: