29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 565510-2023
Polska-Lublin: Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
2023/S 181-565510
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Utrzymanie Zintegrowanego Informatycznego Systemu Wspomagania Zarządzania Uczelnią
Numer referencyjny: PN/63-2023/DZP-p
II.1.2)Główny kod CPV
72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania Zintegrowanego Informatycznego Systemu Wspomagania Zarządzania Uczelnią opartego na systemie mySAP ERP i bazie SAP HANA, w obszarze finansowym, zamówień publicznych i gospodarki magazynowej, inwestycyjnym, projektowym, kadrowo-płacowym oraz delegacji służbowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania Zintegrowanego Informatycznego Systemu Wspomagania Zarządzania Uczelnią opartego na systemie mySAP ERP i bazie SAP HANA (zwanych dalej SYSTEMEM) w obszarach:
1) Basis – Platforma techniczna SAP wraz z bazą danych SAP HANA.
2) Zarządzania Majątkiem opartym o moduły SAP IM, SAP RE, SAP PM, SAP DMS
3) Kontrolingu Finansowego Projektów opartym na module SAP PS i IM
4) Obsługi Badań Naukowych opartej na module SAP PS z dedykowaną aplikacją Java pod nazwą Baza Ekspertów, wymieniającą dane z wieloma modułami SAP ERP oraz ze zintegrowanym z systemem SAP portalem WWW i dedykowaną aplikacją ABAP obsługującą Rejestr Praw Wyłącznych.
5) FI-AA – moduł Środków Trwałych.
6) FI – moduł Finansowy wraz z klienckim modułem JPK.
7) FI-CO – moduł Kontroling.
8) FI-SD – moduł Sprzedaży.
9) SAP PI – system integracyjnej szyny danych
10) SAP MM – moduł Magazynowy
11) ZP – moduł Zamówień Publicznych oparty na rozwiązaniach klienckich jak i SAP Fiorii
12) Portal Zamówień Publicznych oparty o system PortalPZP (smartPZP)
13) PA – moduł Kadrowy z obsługą wielokrotnego zatrudnienia
14) PY – moduł Płacowy z obsługą rozdziału kosztów wynagrodzenia nauczycieli akademickich i pracowników naukowych oraz naliczania kosztów uzyskania przychodu z tytułu praw autorskich dla nauczycieli akademickich
15) FI-TV – moduł podróży służbowych.
16) Pensum – Moduł kliencki do planowania przedmiotów nauczania oraz kalendarzy zajęć wszystkich nauczycieli akademickich wraz z rejestracją wykonania zajęć i rozliczenia pensum. Moduł jest wykonany w technologii Web Dynppro i dostępny w portalu UMCS w ramach samoobsługi pracowniczej.
17) Polon – Moduł kliencki, specjalizowany interfejs do obsługi komunikacji pomiędzy systemami SAP i POLON.
18) Specjalizowany interfejs do wymiany danych pomiędzy systemami SAP i USOS.
19) PCP/ECM - moduł Planowania kosztów osobowych / Zarządzania wynagrodzeniami.
20) ESS/MSS – Samoobsługa pracownicza i menedżerska dotycząca danych osobowych, czasu pracy, świadczeń i wynagrodzeń oraz podróży a także obsługą systemu Pensum. Moduł jest wykonany w technologii Web Dynpro i jest dostępny w portalu UMCS.
21) Szkolenia.
22) Oceny pracownicze wykonane w technologii Web Dynpro i dostępne w portalu UMCS.
23) PY-ZFŚS, PKZP.
24) BHP – Automatyczna identyfikacja rodzaju szkolenia dla stanowiska pracy, automatyczna weryfikacja terminów ważności szkoleń dla stanowisk pracy i powiadamianie o konieczności szkoleń uzupełniających.
25) OM – zarządzanie strukturą organizacyjną.
26) TM – zarządzanie czasem pracy również dostępny w portalu UMCS.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia.