Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
DIS Utförande av gränsmarkering av skyddad natur i Skåne län
Referensnummer: 512-18081-2021
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod92533000 Tjänster i naturreservat
II.1.4)Kort beskrivning:
Länsstyrelsen Skåne, org.nr. 202100–2340, nedan kallad Länsstyrelsen, inbjuder er härmed att inkomma med ansökan i syfte att ingå i ett dynamiskt inköpssystem, nedan kallad DIS, gällande utförande av gränsmarkering av skyddad natur i Skåne län.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)92530000 Tjänster i botaniska och zoologiska trädgårdar samt naturreservat
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: