VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: III.1.3
A módosítandó szöveg helye: Az alkalmasság minimumkövetelménye(i)
A következő helyett:
M1)
Alkalmatlan az ajánlattevő (közös ajánlattevő) a szerződés teljesítésére, amennyiben nem rendelkezik az ajánlati felhívás feladásától visszafelé számított 8 évben az alábbi befejezett (sikeres műszaki átadás-átvétellel lezárt), szerződésszerűen és az előírásoknak megfelelően teljesített munkákra vonatkozó, a Kr. 22. § (3) bekezdés szerint igazolt referenciákkal:
2. Legalább 1 db, legalább 5000 m2 hasznos alapterületű építmény gépészeti és elektromos munkáinak teljes körű megvalósítására vonatkozó referenciával.
A referenciák között az átfedés megengedett, amennyiben azok teljesítik az alkalmassági minimumfeltételeknek való megfelelést.
M2)
Alkalmatlan az ajánlattevő (közös ajánlattevő) a szerződés teljesítésére, amennyiben nem rendelkezik legalább az alábbi (teljesítésbe bevonni kívánt) szakemberekkel:
2. 1 fő, aki a 266 Kr. szerinti MV-É jogosultság megszerzéséhez szükséges végzettséggel/képzettséggel és gyakorlattal és legalább 36 hónap magas- és mélyépítési területen szerzett építésvezetői gyakorlattal rendelkezik.
2. 1 fő, aki a 266 Kr. szerinti MV-É jogosultság megszerzéséhez szükséges végzettséggel/képzettséggel és gyakorlattal és legalább 36 hónap magasépítési területen szerzett építésvezetői gyakorlattal rendelkezik.