Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
EW Krępna - remont cykliczny HZ 2 komponent
Numer referencyjny: POST/EOD/EOD/BM/00267/2023
II.1.2)Główny kod CPV50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem Zakupu jest przeprowadzenie remontu cyklicznego hydrozespołu nr 2 w elektrowni wodnej Krępna. Zakres prac obejmować będzie remont generatora w tym wymiana łożysk, remont przekładni wraz z wymianą kół zębatych, remont aparatu kierowniczego, remont układu regulacji i sterowania oraz wymianę łożyska smarowanego wodą na łożysko smarowane olejem.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: