II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Prestazione di servizi di sviluppo, applicazione, manutenzione/operazioni e consulenza in materia di sistemi informatici finanziari e di contabilità/finanza
Numero di riferimento: BUDG/2020/OP/0001
II.1.2)Codice CPV principale72000000 Servizi informatici: consulenza, sviluppo di software, Internet e supporto
II.1.4)Breve descrizione:
Prestazione di servizi di sviluppo, applicazione, manutenzione/operazioni e consulenza in materia di sistemi informatici finanziari e di contabilità/finanza («DIMOS V»).
Riferimento della DG BUDG: BUDG19/PO/04
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 755 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Sostegno alla contabilità
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari72000000 Servizi informatici: consulenza, sviluppo di software, Internet e supporto
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Sostegno alla contabilità finanziaria a favore degli enti appaltanti per servizi di consulenza in materia di contabilità generale e servizi di consulenza in materia di strumenti finanziari.
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
Prestazione di servizi nei settori dello sviluppo e delle operazioni di sistemi informatici finanziari e/o contabili a favore degli enti appaltanti in varie tecnologie informatiche, in particolare SAP®.
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van ontwikkelings-, uitvoerings-, onderhouds-/exploitatie-, advies- en raadgevende diensten inzake boekhoud-/financiële en financiële IT-systemen
Referentienummer: BUDG/2020/OP/0001
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
Verlening van ontwikkelings-, uitvoerings-, onderhouds-/exploitatie-, advies- en raadgevende diensten op het gebied van boekhouding/financiering en financiële IT-systemen (“DIMOS V”).
DG BUDG referentie: BUDG19/PO/04
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 755 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Boekhoudkundige ondersteuning
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Ondersteuning van de financiële boekhouding van de aanbestedende diensten bij raadgevende diensten inzake algemene boekhouding en raadgevende diensten inzake financiële instrumenten.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Verlening van diensten op het gebied van de ontwikkeling en werking van financiële en/of boekhoudkundige informatietechnologiesystemen aan de aanbestedende diensten op het gebied van verschillende IT-technologieën, waarbij SAP® een centraal punt is.
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zagotovitev storitev razvoja, izvajanja, vzdrževanja/operacij, svetovalnih in posvetovalnih storitev na področju računovodstva/financ in finančnih sistemov IT
Referenčna številka dokumenta: BUDG/2020/OP/0001
II.1.2)Glavna koda CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4)Kratek opis:
Zagotovitev razvoja, izvajanja, vzdrževanja/operacij, svetovalnih in posvetovalnih storitev na področju računovodstva/financ in finančnih sistemov IT („DIMOS V“).
Referenčna številka GD BUDG: BUDG19/PO/04
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 755 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Podpora pri računovodstvu
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.2.4)Opis javnega naročila:
Podpora pri finančnem računovodstvu za naročnike pri svetovalnih storitvah na področju splošnega računovodstva in posvetovalnih storitvah na področju finančnih instrumentov.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
Izvajanje storitev na področjih razvoja in operacij finančnih in/ali računovodskih sistemov informacijske tehnologije za naročnike z različnimi tehnologijami IT, pri čemer je osrednja SAP®.