II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomsten adviesdiensten MIRT-verkenning OV-verbinding Amsterdam Haarlemmermeer
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Ten behoeve van de MIRT-verkenning dienen een groot en divers aantal studies en onderzoeken te worden uitgevoerd om te kunnen komen tot een bestuurlijk vastgestelde voorkeursbeslissing. Daarnaast omvat de opdracht het organiseren van (publieke) participatietrajecten, het betrekken van de omgeving tijdens het proces en communicatie. Voor een groot deel van de hiervoor beschreven werkzaamheden wenst de projectorganisatie een beroep te doen op de kennis, kunde en capaciteit van de markt.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Verkenning van mogelijke oplossingsrichtingen doormiddel van het uitwerken van verschillende alternatieven en vervoersmodaliteiten, teneinde te komen tot één voorkeursalternatief in de besluitvormingsfase. Producten die in dit perceel gevraagd worden zijn onder andere verkeers- en probleemanalyses, technische uitwerking van projectalternatieven, het planMER, het ontwikkelen van het ruimtelijk/inpassingsontwerp en het opstellen van een MKBA.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Technische verdieping van de kansrijke alternatieven uit de MIRT-onderzoeksfase en MIRT-verkenningsfase. Dit omvat onder meer het opstellen van verdiepende technische uitwerkingen, risico-analyses en kostenramingen.
II.2.1)Benaming:
Participatie en communicatie
Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79416200 Advies inzake public relations
Het organiseren van (publieke) participatietrajecten, het betrekken van de omgeving tijdens het proces en interne en externe communicatie. Hierbij hoort ook ondersteuning bij de stakeholderanalyse en de procesbegeleiding gedurende juridische en planologische procedures.