Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (40 dalis)
II.1.2)Main CPV code71900000 Laboratory services
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos (38 dalis)
Lot No: 40
II.2.2)Additional CPV code(s)71900000 Laboratory services
II.2.4)Description of the procurement:
Objekto „Rajoninio kelio Nr. 1318 Papilys–Skrebiškiai ruožo nuo 0,000 iki 0,281 km kapitalinis remontas“ arbitražinių bandymų paslaugos.