Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
16099 Traukos riedmenų atsarginių dalių, mazgų ir jų agregatų remonto paslaugų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
DPS objekto pritaikymo sritis: atsarginės traukos riedmenų dalys, medžiagos, kitos atsargos bei atskirų agregatų remonto paslaugos, reikalingos užtikrinti savalaikį mažųjų ir didžiųjų planinių remontų bei skubių neplaninių remontų atlikimą.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)19510000 Produits en caoutchouc
44440000 Paliers de roulement
50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
II.2.4)Description des prestations:
DPS galiojimo metu bus perkamos atsarginės traukos riedmenų dalys, medžiagos, kitos atsargos bei atskirų agregatų remonto paslaugos, reikalingos užtikrinti savalaikį mažųjų ir didžiųjų planinių remontų bei skubių neplaninių remontų atlikimą. Konkretūs reikalavimai įsigyjamam pirkimo objektui bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo DPS pagrindu, dokumentuose.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19510000 Guminiai gaminiai
44440000 Guoliai
50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: