II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa materiałów do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42000000 Pramoninės mašinos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa drewna kopalnianego
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)03410000 Mediena
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14611000 Geležies rūda
Dostawa pyłu kamiennego wapiennego
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14210000 Žvyras, smėlis, skaldyti akmenys ir užpildai
Dostawa piasku podsadzkowego
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14211100 Natūralus smėlis
Dostawa wody mineralnej i innych napojów
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)15980000 Nealkoholiniai gėrimai
Dostawa odzieży roboczej, ochronnej, zabezpieczającej, galowej, służbowej
Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
Dostawa rękawic roboczych i ochronnych
Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18141000 Darbo pirštinės
Dostawa pokrowców i toreb
Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18930000 Maišai ir krepšiai
Dostawa butów wodochronnych (górniczych gumowych lub wykonanych z materiałów o podobnych właściwościach) oraz obuwia ochronnego i kąpielowego
Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18800000 Avalynė
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)03419000 Padarinė mediena
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijai
Dostawa oleju napędowego, benzyny
Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)09130000 Nafta ir distiliatai
Dostawa olejów smarowych, silnikowych, maszynowych, przekładniowych, hydraulicznych, turbinowych, transformatorowych itp.
Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)09210000 Tepimo preparatai
Dostawa acetylenu rozpuszczonego do spawania gazowego
Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24321115 Acetilenas
Dostawa pianek mocznikowych
Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24500000 Pirminės formos plastmasės
Dostawa pianek izolacyjnych fenolowych
Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24322400 Fenoliai ir jų dariniai
Dostawa narzędzi czarnych górniczych
Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44510000 Įrankiai
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących
Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24600000 Sprogstamosios medžiagos
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24951100 Tepalai
Dostawa flokulantów, środków flotacyjnych oraz olejów i koncentratów emulgujących
Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24950000 Specializuoti chemijos produktai
Dostawa klejów i ładunków klejowych do klejenia górotworu
Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24910000 Klijai
Dostawa preparatów do zwalczania zapylenia
Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24960000 Įvairūs chemijos produktai
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych
Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44164200 Vamzdynų vamzdžiai
Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych oraz taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych
Pirkimo dalies Nr.: 23
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
Dostawa węży i przewodów wysokociśnieniowych hydraulicznych
Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44165100 Žarnos
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych
Pirkimo dalies Nr.: 25
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
Dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych
Pirkimo dalies Nr.: 26
Dostawa mydła górniczego i toaletowego, zasypki do stóp, pasty BHP
Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33711900 Muilas
33713000 Pėdų priežiūros gaminiai
Dostawa folii wentylacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 28
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44174000 Folija
Dostawa lutni wentylacyjnych elastycznych oraz osprzętu
Pirkimo dalies Nr.: 29
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163100 Vamzdžiai
Dostawa układaków kablowych
Pirkimo dalies Nr.: 30
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19520000 Plastikiniai gaminiai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 31
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34946110 Bėgiai
Dostawa prętów stalowych i ze stali specjalnych
Pirkimo dalies Nr.: 32
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44330000 Statybiniai strypai, virbai, viela ir profiliai
Dostawa rur stalowych kołnierzowych i przewodowych, elementów złącznych i akcesoriów rur podsadzkowych
Pirkimo dalies Nr.: 33
Dostawa rozjazdów i akcesoriów kolejowych
Pirkimo dalies Nr.: 34
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34946100 Geležinkelio bėgių tiesimo medžiagos
Dostawa wyrobów ze stali - blach
Pirkimo dalies Nr.: 35
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14622000 Plienas
Dostawa kotew stalowych do kotwienia górotworu
Pirkimo dalies Nr.: 36
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
Dostawa obudów chodnikowych, kształtowników do obudów chodnikowych, stóp podporowych do obudów chodnikowych
Pirkimo dalies Nr.: 37
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych
Pirkimo dalies Nr.: 38
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212381 Plakiravimas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 39
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44311000 Suvyta viela
Dostawa elektrod do spawania
Pirkimo dalies Nr.: 40
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44315100 Suvirinimo armatūra
Dostawa zestawów naprawczych do kabli oraz sprzętu łączeniowego
Pirkimo dalies Nr.: 41
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44322000 Kabelių priedai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 42
Dostawa lin stalowych do kolejek
Pirkimo dalies Nr.: 43
Dostawa kabli sygnalizacyjno - telekomunikacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 44
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31321700 Signaliniai kebeliai
Dostawa przewodów elektroenergetycznych oponowych
Pirkimo dalies Nr.: 45
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31321210 Žemos įtampos kabeliai
Dostawa stojaków podporowych ciernych i stropnic stalowo - członowych oraz osprzętu
Pirkimo dalies Nr.: 46
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44461100 Šachtų sutvirtinimai
Dostawa aparatów regeneracyjno - ucieczkowych
Pirkimo dalies Nr.: 47
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33157800 Deguonies pateikimo įranga
Dostawa sprzętu przeciwpożarowego
Pirkimo dalies Nr.: 48
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44480000 Įvairūs priešgaisriniai įrenginiai
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej
Pirkimo dalies Nr.: 49
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44462000 Kasybos statramsčiai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 50
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44440000 Guoliai
Dostawa łańcuchów górniczych, ogniw łańcuchowych, tras łańcuchowych
Pirkimo dalies Nr.: 51
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44540000 Grandinė
Dostawa śrub, podkładek, nakrętek
Pirkimo dalies Nr.: 52
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44530000 Tvirtinimo detalės
Dostawa ogniwowych łańcuchów górniczych, technicznych i gospodarczych
Pirkimo dalies Nr.: 53
Dostawa strzemion do łączenia i wzmacniania elementów obudów chodnikowych
Pirkimo dalies Nr.: 54
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212380 Konstrukcijų dalys
Dostawa spoiw cementowo - mineralnych
Pirkimo dalies Nr.: 55
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24911200 Adhezyvai
Dostawa lutni blaszanych do wentylacji wyrobisk oraz osprzętu
Pirkimo dalies Nr.: 56
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163160 Paskirstymo vamzdžiai ir įranga
Dostawa okładzin górniczych betonowych i żelbetonowych do obudowy chodnikowej
Pirkimo dalies Nr.: 57
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44113330 Dangos
Dostawa śrub hakowych z nakrętką
Pirkimo dalies Nr.: 58
Dostawa betonitów do obudowy wyrobisk górniczych
Pirkimo dalies Nr.: 59
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44114200 Betono gaminiai
Dostawa części przenośników zgrzebłowych
Pirkimo dalies Nr.: 60
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42419800 Konvejerių dalys
Dostawa części przenośników taśmowych
Pirkimo dalies Nr.: 61
Dostawa krążników do przenośników taśmowych
Pirkimo dalies Nr.: 62
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe jednorazowego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 63
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42924790 Nuo kvapų apsaugantis aparatas
Dostawa gaśnic przeciwpożarowych i środków pianotwórczych
Pirkimo dalies Nr.: 64
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)35110000 Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych z centralnym zasilaniem i ich części
Pirkimo dalies Nr.: 65
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych
Pirkimo dalies Nr.: 66
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów
Zmechanizowanych
Dostawa elementów tras oraz części kolejek podwieszanych i spągowych
Pirkimo dalies Nr.: 67
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
Dostawa części do kombajnów ścianowych i chodnikowych
Pirkimo dalies Nr.: 68
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43610000 Gręžimo mašinų dalys
Dostawa części do obudów ścianowych
Pirkimo dalies Nr.: 69
Dostawa części do kruszarek
Pirkimo dalies Nr.: 70
Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających
Pirkimo dalies Nr.: 71
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43613000 Akmens anglių arba uolienų kirtimo mašinų dalys
Dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych
Pirkimo dalies Nr.: 72
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31100000 Elektros varikliai, generatoriai ir transformatoriai
Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek
Pirkimo dalies Nr.: 73
Dostawa kabli elektroenergetycznych
Pirkimo dalies Nr.: 74
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31320000 Energijos skirstymo kabeliai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 75
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31521330 Įkraunamos nešiojamosios elektros lempos
Dostawa kabli i przewodów teletechnicznych
Pirkimo dalies Nr.: 76
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32551500 Telefono kabeliai
Dostawa sprzętu ochrony twarzy i oczu
Pirkimo dalies Nr.: 77
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42662000 Suvirinimo įrenginiai
Dostawa tkanin technicznych do podsadzki, oganianek itp.
Pirkimo dalies Nr.: 78
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19211000 Sintetiniai audiniai
Dostawa tlenu technicznego i medycznego
Pirkimo dalies Nr.: 79
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24111900 Deguonis
Dostawa sit perforowanych
Pirkimo dalies Nr.: 80
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43620000 Mineralinių iškasenų apdorojimo mašinų dalys
Dostawa osprzętu wiertniczego: świdrów, koronek, poszerzaczy
Pirkimo dalies Nr.: 81
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu
Pirkimo dalies Nr.: 82
Dostawa pojemników do zapór wodnych przeciwwybuchowych
Pirkimo dalies Nr.: 83
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44619000 Kiti konteineriai
Dostawa sprzęgieł do maszyn i urządzeń
Pirkimo dalies Nr.: 84
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42141500 Sankabos
Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu
Pirkimo dalies Nr.: 85
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)03419100 Padarinės medienos gaminiai
Dostawa okładzin stalowych pełnych i dziurowanych
Pirkimo dalies Nr.: 86
Dostawa zgrzebeł do przenośników
Pirkimo dalies Nr.: 87
Dostawa części urządzeń wyciągowych
Pirkimo dalies Nr.: 88
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42419500 Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej
Pirkimo dalies Nr.: 89
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31682210 Matavimo ir valdymo aparatūra
31620000 Garso ar vaizdo signalizacijos aparatai
Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej
Pirkimo dalies Nr.: 90
Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych
Pirkimo dalies Nr.: 91
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42131230 Vožtuvų užsklandos
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 92
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42141300 Krumpliaračiai ir krumplinės pavaros
Dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych,rozdzielczych, przelotowych z osprzętem
Pirkimo dalies Nr.: 93
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31224300 Jungiamosios dėžutės
Dostawa elementów sterowania pilotowego obudową zmechanizowaną
Pirkimo dalies Nr.: 94
Dostawa sit szczelinowych i zgrzewanych z drutów
Pirkimo dalies Nr.: 95
Dostawa zgarniaczy i skrobaczy taśm przenośnikowych oraz części zamiennych
Pirkimo dalies Nr.: 96
Dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych
Pirkimo dalies Nr.: 97
Dostawa części zamiennych do odwadniarek
Pirkimo dalies Nr.: 98
Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników
Pirkimo dalies Nr.: 99
Dostawa środków flotacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 100
Dostawa środków do zwalczania zagrożenia pożarami endogenicznymi
Pirkimo dalies Nr.: 101
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24900000 Įvairūs ir labai kokybiški chemijos produktai
Dostawa środków przeciw zamarzaniu węgla
Pirkimo dalies Nr.: 102
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24951311 Aušinimo preparatai
Dostawa węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych - odpornych na ścieranie
Pirkimo dalies Nr.: 103
Dostawa wyrobów ze stali - kształtowników
Pirkimo dalies Nr.: 104
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212500 Kampuočiai ir sekcijos
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych
Pirkimo dalies Nr.: 105
Dostawa zawiesi: linowych, łańcuchowych, pasowych, klamrowych oraz wyposażenia
Pirkimo dalies Nr.: 106
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14711000 Geležis
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych
Pirkimo dalies Nr.: 107
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44511000 Rankiniai įrankiai
Dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowych
Pirkimo dalies Nr.: 108
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42416300 Keltuvai
Dostawa osprzętu wiertniczego: raczki
Pirkimo dalies Nr.: 109
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych
Pirkimo dalies Nr.: 110
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31214200 Skyriklis
Dostawa zespołów transformatorowych ognioszczelnych
Pirkimo dalies Nr.: 111
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31210000 Elektros aparatūra, naudojama elektros grandinėms įjungti, išjungti, perjungti ar apsaugoti
Dostawa łączników do wzmacniania obudowy chodnikowej
Pirkimo dalies Nr.: 112
Dostawa materiałów wapienniczych i gipsowych
Pirkimo dalies Nr.: 113
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44900000 Statybai skirtas akmuo, klintys, gipsas ir kreida
Dostawa kruszyw budowlanych mineralnych naturalnych
Pirkimo dalies Nr.: 114
Dostawa papieru kserograficznego
Pirkimo dalies Nr.: 115
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30197644 Popierius kseroksams
Dostawa pian cementowo-mineralnych
Pirkimo dalies Nr.: 116
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24570000 Pirminės formos karbamidinės dervos
Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów
Pirkimo dalies Nr.: 117
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24100000 Dujos
Dostaw farb, lakierów i rozcienczalników
Pirkimo dalies Nr.: 118
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44800000 Dažai, lakas ir mastika
Dostawa odczynników i środków chemicznych
Pirkimo dalies Nr.: 119
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696300 Cheminiai reagentai
Dostawa wykrywaczy i wzorców gazów
Pirkimo dalies Nr.: 120
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696500 Laboratoriniai reagentai
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych
Pirkimo dalies Nr.: 121
Dostawa uszlachetniaczy metalu do urządzeń przemysłowych
Pirkimo dalies Nr.: 122
Dostawa preparatów chemicznych przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji części urządzeń
Pirkimo dalies Nr.: 123
Dostawa uszczelnień gumowych
Pirkimo dalies Nr.: 124
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34312500 Tarpikliai
Dostawa wyrobów technicznych gumowych
Pirkimo dalies Nr.: 125
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19500000 Gumos ir plastiko reikmenys
Dostawa wykładzin kół i bębnów pędnych górniczych wyciągów szybowych
Pirkimo dalies Nr.: 126
Dostawa rur tkano-gumowych RTG
Pirkimo dalies Nr.: 127
Dostawa węży przeciwpożarowych
Pirkimo dalies Nr.: 128
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44482100 Gaisrų gesinimo žarnos
Dostawa uszczelnień z tworzyw sztucznych
Pirkimo dalies Nr.: 129
Dostawa sit oraz części zamiennych maszyn i urządzeń z tworzyw sztucznych
Pirkimo dalies Nr.: 130
Dostawa opakowań z tworzyw sztucznych
Pirkimo dalies Nr.: 131
Dostawa sprzętu ochrony głowy - hełmów
Pirkimo dalies Nr.: 132
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18444111 Apsauginiai šalmai
Dostawa drutów do spawania
Pirkimo dalies Nr.: 133
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44333000 Viela
Dostawa przyrządów do szycia taśm z osprzętem
Pirkimo dalies Nr.: 134
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44310000 Vielos produktai
Dostawa osprzętu stosowanego w instalacjach elektrycznych niskonapięciowych
Pirkimo dalies Nr.: 135
Dostawa stropnic stalowo członowych
Pirkimo dalies Nr.: 136
Dostawa części do aparatów regeneracyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 137
Dostawa elementów komunikacji budowlanej stalowych: rusztowań, krat, podestów itp.
Pirkimo dalies Nr.: 138
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212000 Konstrukcijų gaminiai ir jų dalys, išskyrus surenkamuosius pastatus
Dostawa spoiw anhydrytowych górniczych
Pirkimo dalies Nr.: 139
Dostawa materiałów budowlanych
Pirkimo dalies Nr.: 140
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44111000 Statybinės medžiagos
Dostawa maszyn do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
Pirkimo dalies Nr.: 141
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42100000 Mašinos mechaninei jėgai gaminti ir naudoti
Dostawa filtrów i wkładów do filtrów przemysłowych
Pirkimo dalies Nr.: 142
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42120000 Siurbliai ir kompresoriai
Dostawa części zamiennych do pomp wirowych hydrotransportu cieczy ciężkich i zanieczyszczonych
Pirkimo dalies Nr.: 143
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42124000 Siurblių, kompresorių, variklių ar jėgainių dalys
Dostawa części zamiennych agregatów zasilających i zespołów pompowych
Pirkimo dalies Nr.: 144
Dostawa części zamiennych wyporowych pomp tłokowych wysokociśnieniowych pracujących w układach zasilania
Pirkimo dalies Nr.: 145
Dostawa części zamiennych do pomp odwadniających stacjonarnych średnio i wysokociśnieniowych wody czystej
Pirkimo dalies Nr.: 146
Dostawa maszyn ogólnego zastosowania
Pirkimo dalies Nr.: 147
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42900000 Įvairios bendrosios ir specialiosios paskirties mašinos
Dostawa części zamiennych do wirówek odwadniających
Pirkimo dalies Nr.: 148
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42952000 Centrifūgų dalys
Dostawa części zamiennych do filtrów tarczowych odwadniających
Pirkimo dalies Nr.: 149
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42955000 Filtravimo mašinų dalys
Dostawa wciągników z napędem pneumatycznym
Pirkimo dalies Nr.: 150
Dostawa podciągarek zębatkowych
Pirkimo dalies Nr.: 151
Dostawa masek i półmasek wielokrotnego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 152
Dostawa części zamiennych wciągników, podciągników i ciągarek ręcznych
Pirkimo dalies Nr.: 153
42419000 Kėlimo ir krovimo įrenginių dalys
Dostawa części do wentylatorów lutniowych
Pirkimo dalies Nr.: 154
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42522100 Ventiliatorių dalys
Dostawa części zamiennych narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem hydraulicznym
Pirkimo dalies Nr.: 155
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42676000 Rankinių įrankių dalys
Dostawa części zamiennych narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem pneumatycznym
Pirkimo dalies Nr.: 156
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42677000 Pneumatinių įrankių dalys
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem pneumatycznym: wiertarek, podpór itp.
Pirkimo dalies Nr.: 157
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42652000 Rankiniai elektromechaniniai įrankiai
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do cięcia z napędem hydraulicznym: nożyc, przecinarek, pilarek, wycinarek, pił itp.
Pirkimo dalies Nr.: 158
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43812000 Pjovimo įrenginiai
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem pneumatycznym: wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, zakrętaków, kluczy udarowych itp.
Pirkimo dalies Nr.: 159
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42651000 Pneumatiniai rankiniai įrankiai
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem hydraulicznym: wkrętarek, wiertarkowkrętarek, zakrętaków, kluczy udarowych itp.
Pirkimo dalies Nr.: 160
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42650000 Pneumatiniai ar varikliniai rankiniai įrankiai
Dostawa części zamiennych i osprzętu do urządzeń spawalniczych
Pirkimo dalies Nr.: 161
Dostawa urządzeń do spawania elektrycznego i gazowego
Pirkimo dalies Nr.: 162
Dostawa narzędzi metalowych do skrawania metali
Pirkimo dalies Nr.: 163
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42630000 Metalo apdirbimo staklės
Dostawa elementów mocujących noże kombajnowe
Pirkimo dalies Nr.: 164
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43613100 Akmens anglių kirtimo mašinų dalys
Dostawa części do przesiewaczy
Pirkimo dalies Nr.: 165
Dostawa części do wiertnic
Pirkimo dalies Nr.: 166
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43136000 Išgrąžų įrenginiai
43611000 Gręžinių gręžimo mašinų dalys
Dostawa części zamiennych do kolejek - BEVEX-BANSKY-VYSKUM
Pirkimo dalies Nr.: 167
Dostawa części zamiennych do kolejek - BECKER WARKOP
Pirkimo dalies Nr.: 168
Pirkimo dalies Nr.: 169
Dostawa części zamiennych do przenośników kubełkowych
Pirkimo dalies Nr.: 170
Dostawa części zamiennych do przenośników stalowo-członowych
Pirkimo dalies Nr.: 171
Dostawa urządzeń i części zamiennych do samoczynnego gaszenia pożarów przy przenośnikach taśmowych
Pirkimo dalies Nr.: 172
Dostawa tonerów, głowic i taśm do urządzeń biurowych
Pirkimo dalies Nr.: 173
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30125100 Dažų kasetės
Dostawa tuszy do drukarek
Pirkimo dalies Nr.: 174
Dostawa materiałów biurowych
Pirkimo dalies Nr.: 175
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30190000 Įvairi biuro įranga ir reikmenys
Dostawa elektroszczotek do silników elektrycznych
Pirkimo dalies Nr.: 176
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31161000 Elektros variklių ir generatorių dalys
Dostawa części zamiennych aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia
Pirkimo dalies Nr.: 177
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31230000 Elektros skirstymo ir valdymo aparatūros dalys
Dostawa urządzeń sterujących hamulcami mechanicznymi
Pirkimo dalies Nr.: 178
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31200000 Elektros skirstymo ir reguliavimo aparatai
Dostawa aparatury elektrycznej i elektronicznej dla jednostek trakcyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 179
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34630000 Geležinkelio arba tramvajaus lokomotyvų ir riedmenų dalys; geležinkelių eismo valdymo įranga
Dostawa urządzeń płynnego rozruchu
Pirkimo dalies Nr.: 180
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia
Pirkimo dalies Nr.: 181
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31213100 Skirstymo dėžės
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części zamiennych
Pirkimo dalies Nr.: 182
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai
Dostawa źródeł światła - żarówek, świetlówek
Pirkimo dalies Nr.: 183
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31510000 Kaitrinės elektros lempos
Dostawa części do lamp nahełmnych i sprzętu lampiarskiego
Pirkimo dalies Nr.: 184
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31530000 Lempų ir apšvietimo įrenginių dalys
Dostawa elementów automatyki przemysłowej
Pirkimo dalies Nr.: 185
Dostawa urządzeń sygnalizacyjnych i zabezpieczających
Pirkimo dalies Nr.: 186
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31620000 Garso ar vaizdo signalizacijos aparatai
Dostawa części zamiennych do systemów automatyki przemysłowej
Pirkimo dalies Nr.: 187
Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych
Pirkimo dalies Nr.: 188
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31700000 Elektroniniai, elektromechaniniai ir elektrotechniniai reikmenys
Dostawa urządzeń sieciowych aktywnych
Pirkimo dalies Nr.: 189
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30237110 Tinklo sąsajos
Dostawa aparatów telefonicznych, faksów oraz części zamiennych
Pirkimo dalies Nr.: 190
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32550000 Telefono ryšio įranga
Dostawa części zamiennych do central metanometrycznych
Pirkimo dalies Nr.: 191
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38431100 Dujų detektoriai
Dostawa aparatury elektronicznej do lokalizacji, identyfikacji oraz pomiaru wielkości elektrycznych: amperomierzy, woltomierzy itp.
Pirkimo dalies Nr.: 192
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38341300 Elektros matavimo prietaisai
Dostawa zegarków naręcznych
Pirkimo dalies Nr.: 193
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18522000 Rankiniai laikrodžiai
Dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych
Pirkimo dalies Nr.: 194
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
Dostawa części zamiennych do wozów urobkowych i osobowych
Pirkimo dalies Nr.: 195
Dostawa części zamiennych do kolejek
Pirkimo dalies Nr.: 196
Dostawa zaworów hydrantowych do rurociągów przeciwpożarowych
Pirkimo dalies Nr.: 197
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42131150 Slėgimo vamzdžių sklendės
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 198
Dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych
Pirkimo dalies Nr.: 199
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem hydraulicznym: wiertarek, podpór itp.
Pirkimo dalies Nr.: 200
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem elektrycznym: wiertarek, podpór itp.
Pirkimo dalies Nr.: 201
Dostawa wyrobów ochronnych rąk, nóg i tułowia
Pirkimo dalies Nr.: 202
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18420000 Drabužių priedai
Dostawa fartuchów i worków z tkanin i siatek filtracyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 203
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)39560000 Įvairūs tekstilės dirbiniai
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do szlifowania i obróbki wykończeniowej z napędem elektrycznym
Pirkimo dalies Nr.: 204
Dostawa części zamiennych do narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem elektrycznym
Pirkimo dalies Nr.: 205
Dostawa taśm i okładzin ciernych
Pirkimo dalies Nr.: 206
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19710000 Sintetinė guma
Dostawa środków ochrony słuchu
Pirkimo dalies Nr.: 207
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 208
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)39514100 Rankšluosčiai
Dostawa kleju do taśm przenośnikowych
Pirkimo dalies Nr.: 209
Dostawa żelbetowych płyt i rynien ściekowych
Pirkimo dalies Nr.: 210
Dostawa akcesoriów rurociągów magistralnych
Pirkimo dalies Nr.: 211
Dostawa przyrządów do pomiaru i badań meteorologicznych i hydrologicznych
Pirkimo dalies Nr.: 212
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38120000 Meteorologiniai prietaisai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 213
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44111500 Izoliacinės medžiagos ir reikmenys
Dostawa materiałów izolacyjnych i elektroizolacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 214
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 215
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34312700 Pavarų diržai iš kaučiuko
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 216
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31300000 Izoliuoti laidai ir kabeliai
Dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych
Pirkimo dalies Nr.: 217
Pirkimo dalies Nr.: 218
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19510000 Guminiai gaminiai
33682000 Plytelės iš kaučiuko
39532000 Dembliai
Dostawa środków do usuwania kamienia
Pirkimo dalies Nr.: 219
Dostawa preparatów chemicznych do zabezpieczania, uszczelniania i klejenia urządzeń
Pirkimo dalies Nr.: 220
Dostawa płynów do układów chłodzenia
Pirkimo dalies Nr.: 221
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24961000 Radiatorių skystis
Dostawa przyrządów do pomiaru ciśnienia
Pirkimo dalies Nr.: 222
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38423100 Spaudimo matavimo įtaisai
Dostawa mierników pomiaru gazów
Pirkimo dalies Nr.: 223
Dostawa aparatury w obudowach przeciwwybuchowych i wodoszczelnych niskiego napięcia
Pirkimo dalies Nr.: 224
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do cięcia z napędem pneumatycznym
Pirkimo dalies Nr.: 225
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do kucia i ubijania z napędem pneumatycznym
Pirkimo dalies Nr.: 226
Dostawa urządzeń do monitoringu przemysłowego
Pirkimo dalies Nr.: 227
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32351000 Garso ir vaizdo aparatūros priedai
Dostawa narzędzi i elementów złącznych do obróbki i łączenia kabli i przewodów
Pirkimo dalies Nr.: 228
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44167000 Įvairios vamzdelių detalės
31224800 Kabelių jungimo įrankių rinkinys
Dostawa akumulatorów i baterii
Pirkimo dalies Nr.: 229
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31430000 Elektros akumuliatoriai
Dostawa zespołów i części zamiennych maszyn i urządzeń energetyki cieplnej
Pirkimo dalies Nr.: 230
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42164000 Pagalbinė katilinė
Dostawa mierników pomiaru stężeń gazów kopalnianych oraz osprzętu
Pirkimo dalies Nr.: 231
Dostawa przyrządów do pomiaru składu oraz analiz substancji
Pirkimo dalies Nr.: 232
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38410000 Matavimo prietaisai
Dostawa części zamiennych kotwiarek powietrznych
Pirkimo dalies Nr.: 233
Pirkimo dalies Nr.: 234
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38300000 Matuokliai
Dostawa elementów złącznych rur stalowych
Pirkimo dalies Nr.: 235
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44160000 Naftotiekiai, vamzdynai, vamzdžiai, apsauginiai vamzdžiai, vamzdynų vamzdžiai bei susiję gaminiai
Dostawa rur, elementów złącznych i akcesoriów rur podsadzkowych
Pirkimo dalies Nr.: 236
Dostawa części zamiennych do kotwiarek
Pirkimo dalies Nr.: 237
Dostawa rur stalowych pozostałych, w tym:: gwintowanych, precyzyjnych, okładzinowych, itp.
Pirkimo dalies Nr.: 238
Dostawa przewodów strzałowych
Pirkimo dalies Nr.: 239
Dostawa kabli sygnalizacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: 240
Dostawa opakowań drewnianych - palety, bębny, skrzynie itp.
Pirkimo dalies Nr.: 241
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44191000 Įvairios statybinės medžiagos iš medienos
Dostawa przewodów sterowniczych
Pirkimo dalies Nr.: 242
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32581100 Duomenų perdavimo kabelis
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV
42000000 Maszyny przemysłowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
03410000 Drewno
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
14611000 Rudy żelaza
Część nr: 3
14210000 Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
Część nr: 4
14211100 Piasek naturalny
Część nr: 5
15980000 Napoje bezalkoholowe
Część nr: 6
18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
Część nr: 7
18141000 Rękawice robocze
Część nr: 8
18930000 Worki i torby
Część nr: 9
18800000 Obuwie
Dostawa tarcicy
Część nr: 10
03419000 Drewno cięte
Część nr: 11
09130000 Ropa naftowa i destylaty
Część nr: 12
09210000 Preparaty smarowe
Część nr: 13
24321115 Acetylen
Część nr: 14
24500000 Tworzywa sztuczne w formach podstawowych
Część nr: 15
24322400 Fenole i pochodne
Część nr: 16
44510000 Narzędzia
Część nr: 17
24600000 Materiały wybuchowe
Dostawa smarów
Część nr: 18
24951100 Smary
Część nr: 19
24950000 Specjalistyczne produkty chemiczne
Część nr: 20
24910000 Kleje
Część nr: 21
24960000 Różne produkty chemiczne
Część nr: 22
44164200 Przewody rurowe
Część nr: 23
34312600 Gumowe przenośniki pasowe
Część nr: 24
44165100 Węże
Część nr: 25
44163000 Rury i osprzęt
Część nr: 26
Część nr: 27
33711900 Mydło
33713000 Produkty do pielęgnacji stóp
Część nr: 28
44174000 Folia
Część nr: 29
44163100 Rury
Część nr: 30
19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
Dostawa szyn kolejowych
Część nr: 31
34946110 Szyny
Część nr: 32
44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
Część nr: 33
Część nr: 34
34946100 Materiały do budowy torów kolejowych
Część nr: 35
14622000 Stal
Część nr: 36
44212320 Konstrukcje różne
Część nr: 37
Część nr: 38
44212381 Okładzina
Dostawa lin stalowych
Część nr: 39
44311000 Skrętki
Część nr: 40
44315100 Akcesoria spawalnicze
Część nr: 41
44322000 Akcesoria do okablowania
Dostawa lin szybowych
Część nr: 42
Część nr: 43
Część nr: 44
31321700 Kable sygnalizacyjne
Część nr: 45
31321210 Kabel niskiego napięcia
Część nr: 46
44461100 Podpórki górnicze
Część nr: 47
33157800 Urządzenia do podawania tlenu
Część nr: 48
44480000 Różny sprzęt gaśniczy
Część nr: 49
44462000 Rozpórki górnicze
Dostawa łożysk
Część nr: 50
44440000 Łożyska
Część nr: 51
44540000 Łańcuch
Część nr: 52
44530000 Zaczepy
Część nr: 53
Część nr: 54
44212380 Części konstrukcji
Część nr: 55
24911200 Spoiwa
Część nr: 56
44163160 Przesyłowe przewody rurowe i akcesoria
Część nr: 57
44113330 Okładziny
Część nr: 58
Część nr: 59
44114200 Produkty betonowe
Część nr: 60
42419800 Części przenośników
Część nr: 61
Część nr: 62
Część nr: 63
42924790 Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
Część nr: 64
35110000 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
Część nr: 65
43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
Część nr: 66
Część nr: 67
43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
Część nr: 68
43610000 Części maszyn do strugania
Część nr: 69
Część nr: 70
Część nr: 71
43613000 Części maszyn do cięcia węgla lub skał
Część nr: 72
31100000 Elektryczne silniki, generatory i transformatory
Część nr: 73
Część nr: 74
31320000 Kable energetyczne
Dostawa lamp nahełmnych
Część nr: 75
31521330 Przenośne lampy elektryczne na akumulatory
Część nr: 76
32551500 Kable telefoniczne
Część nr: 77
42662000 Sprzęt spawalniczy
Część nr: 78
19211000 Syntetyczne tkaniny tkane
Część nr: 79
24111900 Tlen
Część nr: 80
43620000 Części maszyn do obróbki minerałów
Część nr: 81
Część nr: 82
Część nr: 83
44619000 Inne pojemniki
Część nr: 84
42141500 Sprzęgła
Część nr: 85
03419100 Produkty z drewna ciętego
Część nr: 86
Część nr: 87
Część nr: 88
42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
Część nr: 89
31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
31620000 Dźwiękowa i wizualna aparatura sygnalizacyjna
Część nr: 90
Część nr: 91
42131230 Zawory zasuwowe
Dostawa przekładni
Część nr: 92
42141300 Przekładnie i przekładnie zębate
Część nr: 93
31224300 Skrzynki przyłączeniowe
Część nr: 94
Część nr: 95
Część nr: 96
Część nr: 97
Część nr: 98
Część nr: 99
Część nr: 100
Część nr: 101
24900000 Produkty chemiczne wysokowartościowe i różne
Część nr: 102
24951311 Środki zapobiegające zamarzaniu
Część nr: 103
Część nr: 104
44212500 Kątowniki i profile
Część nr: 105
Część nr: 106
14711000 Żelazo
Część nr: 107
44511000 Narzędzia ręczne
Część nr: 108
42416300 Wciągniki
Część nr: 109
Część nr: 110
31214200 Odłącznik
Część nr: 111
31210000 Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych
Część nr: 112
Część nr: 113
44900000 Kamień budowlany, wapień, gips i łupek
Część nr: 114
Część nr: 115
30197644 Papier kserograficzny
Część nr: 116
24570000 Żywice mocznikowe w formach podstawowych
Część nr: 117
24100000 Gazy
Część nr: 118
44800000 Farby, lakiery i mastyksy
Część nr: 119
33696300 Odczynniki chemiczne
Część nr: 120
33696500 Odczynniki laboratoryjne
Część nr: 121
Część nr: 122
Część nr: 123
Część nr: 124
34312500 Uszczelki
Część nr: 125
19500000 Guma i tworzywa sztuczne
Część nr: 126
Część nr: 127
Część nr: 128
44482100 Węże gaśnicze
Część nr: 129
Część nr: 130
Część nr: 131
Część nr: 132
18444111 Hełmy ochronne
Część nr: 133
44333000 Drut
Część nr: 134
44310000 Wyroby z drutu
Część nr: 135
Część nr: 136
Część nr: 137
Część nr: 138
44212000 Wyroby konstrukcyjne i części, z wyjątkiem budynków z gotowych elementów
Część nr: 139
Część nr: 140
44111000 Materiały budowlane
Część nr: 141
42100000 Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
Część nr: 142
42120000 Pompy i sprężarki
Część nr: 143
42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
Część nr: 144
Część nr: 145
Część nr: 146
Część nr: 147
42900000 Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Część nr: 148
42952000 Części wirówek
Część nr: 149
42955000 Części maszyn filtrujących
Część nr: 150
Część nr: 151
Część nr: 152
Część nr: 153
42419000 Części urządzeń podnośnikowych i przeładunkowych
Część nr: 154
42522100 Części wentylatorów
Część nr: 155
42676000 Części narzędzi ręcznych
Część nr: 156
42677000 Części narzędzi pneumatycznych
Część nr: 157
42652000 Ręczne narzędzia elektromechaniczne
Część nr: 158
43812000 Piły
Część nr: 159
42651000 Pneumatyczne narzędzia ręczne
Część nr: 160
42650000 Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne
Część nr: 161
Część nr: 162
Część nr: 163
42630000 Obrabiarki do obróbki metali
Część nr: 164
43613100 Części maszyn do cięcia węgla
Część nr: 165
Część nr: 166
43136000 Urządzenia wiertnicze
43611000 Części maszyn odwiertowych
Część nr: 167
Część nr: 168
Część nr: 169
Część nr: 170
Część nr: 171
Część nr: 172
Część nr: 173
30125100 Wkłady barwiące
Część nr: 174
Część nr: 175
30190000 Różny sprzęt i artykuły biurowe
Część nr: 176
31161000 Części silników elektrycznych i prądnic
Część nr: 177
31230000 Części aparatury do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
Część nr: 178
31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
Część nr: 179
34630000 Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym
Część nr: 180
Część nr: 181
31213100 Rozdzielnie
Część nr: 182
31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Część nr: 183
31510000 Żarówki elektryczne
Część nr: 184
31530000 Części lamp i sprzętu oświetleniowego
Część nr: 185
Część nr: 186
Część nr: 187
Część nr: 188
31700000 Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
Część nr: 189
30237110 Interfejsy sieciowe
Część nr: 190
32550000 Sprzęt telefoniczny
Część nr: 191
38431100 Aparatura do wykrywania gazów
Część nr: 192
38341300 Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych
Część nr: 193
18522000 Zegarki na rękę
Część nr: 194
34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
Część nr: 195
Część nr: 196
Część nr: 197
42131150 Zawory hydrantowe
Dostawa części do pomp
Część nr: 198
Część nr: 199
Część nr: 200
Część nr: 201
Część nr: 202
18420000 Dodatki odzieżowe
Część nr: 203
39560000 Różne wyroby włókiennicze
Część nr: 204
Część nr: 205
Część nr: 206
19710000 Kauczuk syntetyczny
Część nr: 207
Dostawa ręczników
Część nr: 208
39514100 Ręczniki
Część nr: 209
Część nr: 210
Część nr: 211
Część nr: 212
38120000 Przyrządy meteorologiczne
Dostawa izolatorów
Część nr: 213
44111500 Izolatory i osprzęt izolujący
Część nr: 214
Dostawa pasów klinowych
Część nr: 215
34312700 Gumowe pasy napędowe
Dostawa drutu nawojowego
Część nr: 216
31300000 Drut i kabel izolowany
Część nr: 217
Część nr: 218
19510000 Produkty z gumy
33682000 Płyty gumowe
39532000 Maty
Część nr: 219
Część nr: 220
Część nr: 221
24961000 Płyny chłodnicze
Część nr: 222
38423100 Ciśnieniomierze
Część nr: 223
Część nr: 224
Część nr: 225
Część nr: 226
Część nr: 227
32351000 Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo
Część nr: 228
44167000 Różny osprzęt do przewodów
31224800 Zestawy przyłączeniowe do kabli
Część nr: 229
31430000 Akumulatory elektryczne
Część nr: 230
42164000 Układy pomocnicze do kotłów grzewczych
Część nr: 231
Część nr: 232
38410000 Przyrządy pomiarowe
Część nr: 233
Część nr: 234
38300000 Przyrządy do pomiaru
Część nr: 235
44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
Część nr: 236
Część nr: 237
Część nr: 238
Część nr: 239
Część nr: 240
Część nr: 241
44191000 Różne drewniane materiały budowlane
Część nr: 242
32581100 Kabel do transmisji danych