Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i na przyległych terenach zewnętrznych oraz innych nieruchomościach będących w zasobie oddziału Regionalnego AMW w Lublinie
Reference number: DZP-OL.2610.398.2021
II.1.2)Main CPV code90910000 Cleaning services