Supplies - 56673-2019
Poland-Katowice: Chain
2019/S 025-056673
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2019/S 011-022452)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa łańcuchów ogniwowych górniczych i ogniw złącznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 (nr grupy asortymentowej 287-1 i 287-11)
Reference number: 701802115/01
II.1.2)Main CPV code
44540000 Chain
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2014 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów ogniwowych i ogniw złącznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Przedmiot zamówienia podzielono na 36 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .