Lieferungen - 566917-2022
Submission deadline has been amended by:  644579-2022
Polen-Warschau: Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
2022/S 199-566917
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Długoterminowy najem pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep
Referenznummer der Bekanntmachung: CZ.26.585.2022.DC
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wynajem fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep w łącznej liczbie 224 pojazdów, na okres 72 miesięcy dla każdego pojazdu
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
34133000 Gelenklastwagen
34223100 Sattelanhänger
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wynajem fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep w łącznej liczbie 224 pojazdów, na okres 72 miesięcy dla każdego pojazdu. Szczegółowe dane dotyczące liczby pojazdów w poszczególnych typach określa Załącznik nr 1 do umowy, parametry techniczno-użytkowe pojazdów określa Załącznik nr 3 do SWZ.