Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 567053-2018
Magyarország-Budapest: Föld alatti parkolóhely építése
2018/S 247-567053
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mélygarázs belső kialakítás tervezés, kivitelezés
Hivatkozási szám: EKR001092022018
II.1.2)Fő CPV-kód
45223310 Föld alatti parkolóhely építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Dózsa György úti mélygarázs belső kialakításának, valamint a Fővárosi Városligeti Színház és a Dózsa György úti mélygarázs közös transzformátor állomásának tervezése és generálkivitelezése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Dózsa György úti mélygarázs (PDO) belső kialakításának, valamint a Fővárosi Városligeti Színház és a Dózsa György úti mélygarázs közös transzformátor állomásának tervezése és generálkivitelezése. A Dózsa György úti mélygarázs a városligeti közpark területén helyezkedik el.
A Dózsa György úti mélygarázs kivitelezési munkáira Ajánlatkérő generálkivitelezői szerződést kötött és a kivitelezési munkák elindultak. A munkák megkezdését követően a Liget Budapest projekt többi projekt elemének változásai miatt a PDO végleges használatát és kialakítását át, illetve ki kellett alakítani.
A mélygarázs épületébe számos új funkciójú helyiséget kell megtervezni és kivitelezni az alábbiak szerint.
Főbb műszaki paraméterek:
Létesítmény hasznos alapterülete: 26 019 m2
Az áttervezést érintő belső kialakítás nettó alapterület: 24 043 m2
Tervezési feladatok:
Kiviteli tervdokumentáció készítése a vázlatterv alapján és a végleges kiviteli terv alapján szükséges engedélyek beszerzéséhez szükséges tervdokumentációk elkészítése.
Kivitelezési feladatok:
Az elkészült kiviteli terv alapján az alábbi funkciók kialakítása, illetve az ezekhez kapcsolódó befejező szakipari, gépészeti és elektromos munkák.
— Trafóhelyiség kialakítása a Színház részére
— Dózsa György úti mélygarázs belső kialakítása:
— Városliget ZRt. üzemeltetési igazgatóság részére személyzeti helyiségek:
O műszaki személyzet részére kialakítandó iroda,
O garázsmesteri iroda,
O gyorsszolgálat személyzeti helyisége,
O ezekhez kapcsolódó öltözőhelyiségek, wc-blokkok és zuhanyzók.
— Főkert ZRt. park üzemeltetői részére kialakítandó helyiségek:
O Vezetői iroda,
O adminisztrátori iroda,
O takarítószertárak,
O wc-blokkok,
O tároló helyiségek, raktárak anyagtárolásra és kis munkagépek tárolására,
O a teljes Ligetet üzemeltetők létszámára szabott öltöző és wc-blokk, zuhanyzók
O a teljes Ligetet üzemeltetők létszámára szabott pihenőhelyiségek, irodák, teakonyha, étkezőhelyiség
— FKF részére kialakítandó helyiségek:
O kis munkagépek tárolására alkalmas tárolók,
O irodák, wc-blokk, öltözők, zuhanyzók
A helyiségek kialakításához az alábbi szakipari, gépészeti és elektromos munkák kerülnek elvégzésre:
— építőmesteri munkák:
— falazás,
— aljzatbeton készítés,
— vakolás,
— vízszigetelés,
— szerelt falak, állmennyezetek készítése,
— burkolás,
— festés,
— asztalos munkák,
— lakatos szerkezetek elhelyezése,
— bútorozás,
— elektromos munkák:
— 1db. transzformátor elhelyezése Színház részére,
— nyomvonalak, kábelek kiépítése,
— szerelvények, lámpatestek kiépítése,
— gépészeti munkák:
— vízellátás, csatornázás
— légtechnikai munkák
— fűtés-hűtés
— tűzvédelmi rendszerek kiépítése,
— sprinkler rendszer kiépítése,
— IT passzív eszközök kiépítése (gyengeáramú kábelezés)
A tárgyalások eredményeként Ajánlatkérő a fent megadott paraméterektől eltérhet.