Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
USLUGE NADZORA NAD PROJEKTOM IZGRADNJA I POBOLJŠANJE VODOOPSKRBNOG SUSTAVA NA USLUŽNOM PODRUČJU ĐAKOVAČKOG VODOVODA
Referentni broj: 51/2023
II.1.2)Glavna CPV oznaka71521000 Usluge nadzora gradilišta
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su usluge nadzora nad projektom "IZGRADNJA I POBOLJŠANJE VODOOPSKRBNOG SUSTAVA NA USLUŽNOM PODRUČJU ĐAKOVAČKOG VODOVODA".
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 123 329.58 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71521000 Usluge nadzora gradilišta
71247000 Nadzor građevinskih radova
71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
71520000 Usluge građevinskog nadzora
71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
II.2.4)Opis nabave: